IM
Soru Sahibi
21 Eylül 2021 08:01

Unutkanlık sorusu

Unutkanlık sorusu Unutkanliksorusu Unutkanlik sorusu Hocam saygilar hayatimi etkilemeyen basit unutkanlik oluyor dr bana tebokanfort nootropil onerdi sizin bu konuda pratik oneriniz yokmu ne yapabilirim ayrica bu ilaclari devamli almamin sakincasi varmi stress icin oneriniz yokmu eşim kolon kanseri an.ameliyat ve kemo gördü kaygı ocındeyım buspon hapı ocıyorum yaşım 61 bu dozun beyne

1 cevap
Cevaplar (1)

Melih bey unutkanlığın bir sürü sebebi olabilir. Stres, gerginlik ve depresyon nedeni ile olabileceği gibi bazı vitamin eksikliklerinde de olabilir, demans(bunama) da olabilir. Erken dönemde sebebini bulmak ve tedaviye başlamak önemli. Geçmiş olsun, sağlıklı günler dileğiyle.

22 Eylül 2021 08:51