BS
Soru Sahibi
30 Temmuz 2021 21:15

Unutkanlık sorusu

sorusu sorusu Unutkanliksorusu Unutkanlik sorusu Hocam saygilar hayatimi etkilemeyen basit unutkanlik oluyor dr bana tebokanfort nootropil onerdi sizin bu konuda pratik oneriniz yokmu ne yapabilirim ayrica bu ilaclari devamli almamin sakincasi varmi stress icin oneriniz yokmu eşim kolon kanseri an.ameliyat ve kemo gördü kaygı ocındeyım buspon hapı ocıyorum yaşım 61 bu dozun beyne zararı varmi unutkanlığı artirirmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sezgin Öztekin
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

unutkanlık ile ilgili bellek yani hafıza kontrolü için bazı testlerin yapılması ve bunun nörolojik muayenenizle birleştirilmesi gerekir

9 Ağustos 2021 13:30