BM
Soru Sahibi
30 Temmuz 2021 20:30

Unutkanlık sorusu

Unutkanlık sorusu Unutkanlik Unutkanlık Unutkanlık sorusu saygilar hayatimi etkilemeyen basit unutkanlik oluyor dr bana tebokanfort nootropil onerdi sizin bu konuda pratik oneriniz yokmu ne yapabilirim ayrica bu ilaclari devamli almamin sakincasi varmi stress icin oneriniz yokmu ilac disi troıt normal anksıyete için buspon alıyorum beyne zararı ol

1 cevap
Cevaplar (1)

Unutkanlık yaşa bağlı olduğu gibi psikiyatrik rahatsızlıklarlada oluşabilir. Depresyon, kaygı bozuklukları, bipolar hast. gibi her bir rahatsızlığabeşlik edebilir. Altta yatan sebep belirlenirse daha etkin tedavi uygulanabilir.

8 Eylül 2021 09:28