BM
Soru Sahibi
24 Temmuz 2021 09:38

Unutkanlık sorusu

Unutkanlik Unutkanlık Unutkanlık sorusu saygilar hayatimi etkilemeyen basit unutkanlik oluyor dr bana tebokanfort nootropil onerdi sizin bu konuda pratik oneriniz yokmu ne yapabilirim ayrica bu ilaclari devamli almamin sakincasi varmi stress icin oneriniz yokmu ilac disi troıt normal anksıyete için buspon alıyorum beyne zararı olurmu

1 cevap
Cevaplar (1)

Iyi günler İlaçları düzenli alabilirsiniz. Ayrıca vitamin b 12 düzeyine baktirabilirsiniz bol bol bulmaca çözmek, Duzenli yürüyüş, omega 3 destegi, kitap okumak beyin fonksiyonlarının gelişmesine yardımcı olacaktır Gecmis olsun

24 Temmuz 2021 09:42