ÇA
Soru Sahibi
18 Nisan 2018 13:20

Ülseratif kolit

İyi günler ben yaklaşık 2 yıldır ülseratif kolit hastasıyım, maalesef artık ilaçlar yetersiz kalıyor mecburen anti-tnf grubu ilaçlara başlamak zorundayım. Ama yan etkileri beni çok korkutuyor bu sebeple bitkisel çözümler bulabilirmiyim diye araştırıyorum. Acaba sizin bu hastalık ile ilgili bir çalışmanız veya tedaviyi destekleyici ürünler hakkında biliniz var mı,? İletişim bilgilerinizi bulamadığım için buradan yazıyorum... Şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. İ. Can Çiftçi
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp , Fitoterapi

Evet, tedaviyi tek başına sağlayabilecek veya destek olabilecek fitoterapi/fonksiyonel tıp ürünleri mevcut. İletişim bilgim profilimde.

10 Mayıs 2018 01:19