KM
Soru Sahibi
11 Aralık 2018 16:28

ketojenik diyet

merhaba 40 gündür ketojenik diyet yapıyorum insulin sonucum 41 di başlamadan şimdi 35.6 diyetı cok itinalı yapıyorum ama istediğim kadar kilo veremediğim gibi idrarda ketonada girmedim ne yapabilirim teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. İ. Can Çiftçi
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp , Fitoterapi

Kan şekeriniz düzenli değilse ketozis fazına girmeniz oldukça zor. Dolayısıyla ilaçlarınızı düzenlemeli ve diyetinizi tekrardan gözden geçirmelisiniz.

7 Ocak 2019 11:02