UY
Soru Sahibi
1 Mart 2021 21:57

Tuvalet eğitimi

34 aylik oğlum var bir ay oldu tuvaletini ogreneli gidip kendi merdivenli tuvaletinde tek başına yapiyor ama arada sırada kakasını altına yapıyor normalmi haftada bir . Altına yapıyor kakasını .çişini hep tuvalete yapıyor.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Arzu Hergüner
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

ÇOK NORMAL İLK ZAMANLAR BUNU NORMAL KARŞILIYORUZ . TEPKİ VERMİYORUZ OLABİLİR DİYORUZ AMA TUVALETE YAPTIĞINDA YİNE ABARTIYA KAÇMADAN TUVALETİNİ OTURAĞA YAPTIN AFERİN SANA DİYORUZ.

6 Haziran 2021 08:31