tb
Soru Sahibi
17 Eylül 2015 23:40

Tutarsiz betahcg

Hocam oncelikle iyi calismalar. Son adet tarihim *** *** **.*** *** ** tarihinde betahcg degerim 138 cikti daha once dis gebelik oykum oldugu icin 2 gun sonra tekrar test yaptim 181 betahcg degerim iki kati cikmadigi icin 3 gun ara verdikten sonra tekrsr baktirdim degerim 151 cikti bu sekilde 2 gun sonra 98 dusuyor diye sevindim adet kanamasi seklinde 5 gun kanamam oldu ve azar azar devam etmekte.bugun tekrar baktirdigimda degerim yukselmeye basladigini ogrendim tekrar 152 olmus daha once dis gebelikte kanamam olmamisti tekrar dis gebelik geciriyo olabilir miyim cok korkuyorum hsg sonucum temiz cikmisti

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ulun Uluğ
Kadın Hastalıkları ve Doğum

İlginiz için teşekkür ederim. Geçmiş olsun. Gebeliğinizi takip eden doktorunuz ile görüşmenizi öneririm.

21 Eylül 2015 11:44