ks
Soru Sahibi
8 Şubat 2014 08:43

Tüp bebek

Dr bey mrb 26 yaşındayım sol overde 3 cme yakın çikolata kistim mevcut ilk tüp bebek denemem 2.gün transferi 4 hücreli tek embriyo transfer edildi yumrta toplama işleminde de Dr um çikolata kistimi boşalttı benm bu şekilde gebelik oranın yüzde kaç acaba kistin boşaltılması tedavi için iyi bir şey mi son bir soru olarak Dr bey transferin 6.gününe kadar kasık batması bel ağrısı karında şişlik gaz vardı bugün 8.günüm bu belirtileri yok herkes belirti yaşarmıı tşkler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Emre Karatekelioğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Seda hanım, Öncelikle bu belirtilerin yaşnmasının normal olduğunu belirtmeliyim.Genel yumurtalık rezervinizi değerlendirmeden başarı oranı konusunda yorum yapmak çok zor. Biz endometriomaların boşaltılmasını çok fazla tercih etmiyoruz. size bol şanslar dilerim...

8 Şubat 2014 08:47