YB
Soru Sahibi
20 Şubat 2017 11:00

Tup bebek embriyo

Merhaba iyi calismalar. Bir sorum olacakti 25 yasindayim 4 dusugum var. (Dogal gebelik) bir sene ara verdikten sonra tup bebek yapmaya karar verdik. bu surecte ikimizin de butun testleri yapildi. Sorun bulunamadi. Tup bebek tedavim gecen ay basladi. 18 yumurtam olustu 10 tanesi olgunmus doktor sayiya gore olgun sayisi az demisti sonra bu 10 dan 9 u dollendi. 3.gune 6 tane kaldi ikisi biraz daha iyi durumda dendi. 5. Gune 3 tane kaldi ama sadece 1 tanesi genetik inceleme yapilacak boyuta Gelmis o da 3cc. Genetik incelemesi temiz cikti. Yumurta kalitesinde problem var dediler. Ancak aklima takilan kalitesiz yumurta olsa 10 da 9 dollenme olur mu? Bir de 1 yilda 4 gebeligim oldu. Hormon degerlerim de normal, rezervim cok iyiymis. Yumurta kalitesi nasil anlasiliyor ve bu durum normal mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Prof. Dr. Bahar Uslu
Histoloji ve Embriyoloji

tedavinize devam edin . Istanbulda en iyi yer zeynep kamil hastanesidir embriyologlari hekimdir..

19 Nisan 2017 17:59