GC
Soru Sahibi
21 Temmuz 2021 00:00

tinea unguium ve tinea corporis

Merhaba Doktor bey.Hayirli bayramlar diliyorum oncelikle..sorunum su,bende yillardir gecmeyen bagirsak sorunlari yasiyorum ve kolonoskopi vs hicbir sey bulunamiyor.ancak birde vucudumda cocuklugumdan beri olan ve gecmeyen mantar hastaligi mevcut..ayaklarimda ve sirtimda ozellikle..son gittigim dermatoloji doktoru belki ic organlarda da vardir diyip 12 saatte bir 200 mg funit yazdi..7 gun kullanip 21 gun dineleneceksin ardindan 2 ay daha ( toplam 3 ay ) kullanacaksinz dedi..ancak ilaci arastirdigimda cok agir bir ilac oldugunu gordum,ggt degerim hep 100 lerde ( diger karaciger enzimlerinde sorun yok ) sizce dogru ilac kullanimi midir bu sekilde?

1 cevap
Cevaplar (1)

GGT yüksek seyrediyorsa ağız yoluyla ilaç alımında dikkatli olmak lazım. Bazen sorunlar yaşanniliyor. Tercihen krem formunda ilaçları kullanabilirsiniz.

21 Temmuz 2021 08:47