BB
Soru Sahibi
31 Ekim 2020 13:00

Testosteron Düşüklüğü

Saygıdeğer hocam 46 yaşındayım 2 çocuğum var yaklaşık 3.5 yıldır isteksizlik yorgunluk v.b şikayetlerim mevcut defalarca üroloji drşarına gittim lakin herseferinde testos.eksikliği denip proviron,nebido gibi ilaçlar ile devam eden bir tedavim oldu fakat şikayetlerim maalesef kaybolmadı onlarca kez tahlil yapıldı hipofiz MR dahil olmak üzere (herhangi bir bulgu rastlanmadı)hocam bu rahatsızlığın bir çaresi var mi ben gerçekten hem yoruldum hemde ümidimi kaybettim kimse net bir cevap vermiyor en son yaptırdığım tahlil sonucu aşağıda bu sefer ki doktorum klomen tedavisi verdi 1 ay deneyelim diyerek lakin inanın hiç umudum kalmadı sizden ricam bana bir yol göstermeniz saygılarımla Total Testos.: 5.47 ref(8’39-30,19) LH.:2,21 Ref (1,7 - 8,6) FSH.: 2.85 Ref (1,5 - 12,4) Prolaktin.:16.58 Ref (2,1 - 17,7) Total PSA: 0.562 Ref.:(0 - 4) Serbest PSA 0.317 Ref (0 - 0,9)

1 cevap
Cevaplar (1)

Randevu alıp muayene için gelirseniz tam bir değerlendirme yapabilirim. Geçmiş olsun

31 Ekim 2020 15:11