KC
Soru Sahibi
17 Şubat 2021 15:39

Testisin birisi üstte

Merhaba hocam benim bi kaç gün önce boxerden dolayı testis kıllarını çektiği için ufak ufak batmalar ile skrotum çok fazla büzüldü ve haliyle büzüldüğü için skrotum sertleşti. Yeni bir boxer giydim bu sefer gevşedi eski haline döndü ama sol testis sağ testisten biraz yukarda durmaya başladı. Bu geçici bir durum mudur? Ağrı şişlik morarma vs vs. Yok.

2 cevap
Cevaplar (2)

celal bey skrotum içinde testisleriniz yan yana olmaz, birleri arasında fark olması normal

18 Şubat 2021 09:59
KC
Soru Sahibi

Yani birisinin öbüründen biraz daha dik şekilde durması normal midir? Yani birisi yatayken öbürü biraz daha dik. Sol testisim yani.

18 Şubat 2021 16:24

evet

19 Şubat 2021 09:50