GS
Soru Sahibi
30 Ocak 2019 00:38

Testis yanındaki şişlik

Hocam merhabalar. 23 Yaşındayım bundan tam 2 sene önce ilişkim oldu ve ilişkiden yaklaşık 2 ay sonra sol testisin yanında hafif ağrılı hafif kızarık deri altında bir şişlik oluştu ve yaklaşık 3 hafta kadar durduktan sonra ucu yoktu sadece şişlik vardı ama ben onu sıkmaya çalıştım ve sıktım içinden hafif sarımsı hafif kanlı az miktarda bir sıvı çıktı sonra sıktığım için deri hafif kabuk bağladı şişlik 2 3 güne küçüldü ve tamamen kayboldu.Ama o şişen yerdeki deride hafif genişleme hafif büyüme var sanki testisler sıcakta olunca o yer buruşuyor....2 senedir de 1 tane yağ bezesi var hocam testis derisinde .. Penisten akıntım idrarda yanma kan vs başka birşeyim olmadı hiç . Elisa testi oldum negatif .. Bugünlerde hep aklıma takıldı 2 sene önceki şişlik ve stres yaptğım için arada sol testisin oraya ağrı giriyor ama testise elleyince ağrı yok sadece gelip giden ağrı var stresten psikolojik olabilirmi.. Acaba o şişlik neden oldu hocam basit bir cilt enfeksiyonu diyebilirmiyiz yoksa önemli birşeymidir.. İlişkiden 2 ay sonra hangi enfeksiyonlsr belirti verir korkulacak birşey varmıdır.. Güzel cevaplarınızı bekliyorum...SAYGILAR

1 cevap
Cevaplar (1)

sedat bey yazığınız bulgularala tanı koymak mümkün değildir. mutlaka ilişki sonrası olduğundan bunla ilişkili olduğunu düşünürüm. gelecekle ilgili bir şey söylenmez fakat tahlillerimi yaptırdım bir şey çıkmadı diyorsunuz. bunu zaman gösterir

30 Ocak 2019 10:45

sedat bey yazığınız bulgularla tanı koymak mümkün değildir. mutlaka ilişki sonrası olduğundan bunla ilişkili olduğunu düşünürüm. gelecekle ilgili bir şey söylenmez fakat tahlillerimi yaptırdım bir şey çıkmadı diyorsunuz. bunu zaman gösterir

30 Ocak 2019 10:46