GS
Soru Sahibi
7 Ocak 2016 01:38

Testis Tm (non seminoma)

Merhaba Hasan bey, 2001 yılında testis tm tanısı ile ameliyat ve ardından 3 kür kt tedavisi aldım devam eden 5 yıl kontrollerim sırasında herhangi bir sorun çıkmadı,son olarak 2008 yılında kontrolüm yapıldı daha sonrasında bir kontrole gitmedim.Şuanda 34 yaşımdayım,geçirdiğim bu hastalık nedeniyle tekrarlama yada başka bir sorunla karşılaşma tedirginliği yaşıyorum bu bende daha dikkatli algıları açık yaşama ve beslenmeye yöneltiyor,sigara,alkol kolalı içecekler,fastfood tavuk vb şeyler tüketmiyorum,gerçi bunları hiçkimsenin yememesi lazım ama pek dikkat edilmiyor.Sizden şöyle bir yardım rica ediyorum; Geçen bir okumamda Zerdeçal bitkisinin kanser korunmasında ve genel sağlık anlamında kullanılması gerektiğini okudum,fakat bu bitkinin organik ve hangi çeşidinin kullanılması ve miktar olarak internette çok karışık bilgilerle karşılaştım,acaba bu bitkiyi temin edebileceğim bir yer var mıdır?kullanımı nasıl ve ne miktarda olmalıdır? ayrıca sizin kullanmam da faydalı gördüğünüz bir tavsiyeniz olursa çok mutlu olurum,şimdiden çok teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Hasan Gökhan Şentürk
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Homeopati ve schussler tuzlarından fayda görürsünüz. Zerdeçal heryerde satılıyor

7 Ocak 2016 15:49