DM
Soru Sahibi
15 Aralık 2020 20:05

Testis Ağrısı

İyi günler hocam 17 yaşındayım bu aralar ev de de kalınca spora başladım kendimi de biraz zorlamış olabirilirim sol testisimde tam ağrı gibi değilde sızlama oluştu üroloğa göründüm testis ve böbrek taşı şüphesiyle ulturasyon ve el muayenesi idrar ve kan testi sonrası testiste hiç bir sıkıntı olmadığı doku zedelenmesi olabileceğini söyledi ağrı kesici verdi ve gönderdi ancak 4-5 gün olmasına rağmen ağrı biraz azaldı ama devam ediyor özellikle soğukta çok fazla sızlıyor sizce ne gibi sıkıntı vardır? Kontrole gitmeli miyim?

1 cevap
Cevaplar (1)

Muhammet bey, bir doktor gördü ve sıkıntı olmadığını ifade ediyorsunuz. ama ağrı varsa bir anormallik var demek bu şekilde sizi muayene etmeden yorum yapamam

16 Aralık 2020 08:50