TE
Soru Sahibi
2 Ocak 2021 21:27

Test sonuçları

Hocam saygılar 2 sorum olacaktı 1.sifiliz şüphesi ile baktığımız tpha da en erken ne zaman %100 yakın sonuç alabiliriz. 2.HIV virüsü içinde ne zaman kapatmak gerekiyor konuyu Şimdiden teşekkürler Allah razı olsun.

3 cevap
Cevaplar (3)

Merhaba Güncel bilgilere enfeksiyon hastalıkları uzmanından öğrenebilirsiniz Selamlar Dr İbrahim Yıldırım

2 Ocak 2021 22:16
TE
Soru Sahibi

Sayın hocam kasıklarımda iğne batması şeklinde ağrım oluyor bazende sanki baloncuklar patlıyor kasıklarımda rahatsız edici bir şekilde . Şüpheli ilişkiden 90 gün oldu halen devam ediyor. Bu ağrı nereden geliyor olabilir üreter den mi. Birde bu ağrıyı ne yapar sayın hocam. Tetradox azitro cipro iesef novosef linezone desefin deposilin kullanmama rağmen hala var. Bi tahmininiz var mı hocam Allah razı olsun şimdiden teşekkürler

8 Ocak 2021 00:36

Enes merhaba Tedaviler sende iyileşme yaptı mı? Yaptıysa tedavin yetersiz kalmıştır. Yani tedaviyi uzatmanız gerekir. Tedavilerde hiç faydalanmadıysanız enfeksiyon hastalıklarına gidin araştırsınlar Selamlar

18 Ocak 2021 09:40
TE
Soru Sahibi

Gittim hocam yeterli antibiyotik tedavisi verdiklerini söylediler. Bu ağrıların bı süre daha olmasının doğal olduğunu söylediler bu doğru mu hocam. Testislerde ara sıra avuçlama sıkma şeklinde ağrım oluyor ama hafifçe ağlatacak derecede değil. Bunu hangi bakteri yapabilir.(mikoplazma uroplazma gandrella trikomonas gonore klamidya) Ve klamidya üreme kanallarını tıkıyormus hocam ben tetradox 2*7 kullandım azitro500mg 1*3 kullandım klamidyanin geçtiğini anlayabilir miyim hangi testleri yapmam gerekiyor. 3 soru sordum kusura bakmayın hocam günde 1 yazma hakkımız var ondan hakkınızı helal edin Allah razı olsun dönüşleriniz için.

19 Ocak 2021 00:33

3 ay bekleyin Sonra sonucu bana bildirin Selamlar

29 Ocak 2021 23:10