AC
Soru Sahibi
30 Haziran 2021 16:18

Sperm testi

Sperm testi Spermiyogram testi Abstinans süresi 4 gün Miktar 4.2 Renk. Gri Görünüş normal Ph. 8 Viskozite 3cm Likefaksiyon süresi 60 1cc de sperm konsantrasyonu 45.0 milyon Toplam sperm konsantrasyonu 189 milyon Normal morfoloji %8 Anormal morfoloji 92 Baş morfoloji 58 Boyun morfoloji 20 Kuyruk morfoloji 14 Lökosit 1.0 Eritrosit yok Algünütasyon yok İmmatur germ hucresi yok Motilite İleri hareketli %42 Yerinde 9 Hareketsiz 49 2.saat İleri hareketli %38 Yerinde 9 Hareketsiz 53 Gebelik şansı nedir hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu sonuçlar iyi. Çocuk sahibi olabilirsiniz. Süre hakkında tahmin olamaz 1 yıl içinde sizin durumda olanların tamamına yakın çocuk olması beklenir

1 Temmuz 2021 19:32