11 Ocak 2014 02:23

tepede yanma hissi...

merhaba öncelikli sorum tepemde şiddetli yanma hissettigim anda bütün bedenmi ateşte basıyor olması...teşhis konulmuş pcos'um var ve buna baglı olarak tip2 diyabet tanısı konulmuş durumda metformin kullanıyorum bu sebepten olabilirmi diye düşündüm fakat bilemedim cevaplarsanız çok sevinirim teşkkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Rıfat Yavaş
Dahiliye - İç Hastalıkları

Genelde tepede yanma hissinde diyabet ekili olabileceği gibi kollesterol yüksekliği ve tansiyon değişkenlikleri de yol açabilir

24 Mart 2014 20:08