ya
Soru Sahibi
30 Mart 2015 21:50

tenisci dirsegi

saygılar hoçam.sağ dirsegimde oluşan ağrılarım var.bazen boş kaşığı bile kaldırmakta zorlandıgım oluyor ve kolumu düz tutamıyor başımı arka tarafına bile götüremeyecek kadar zorlanıyorum.geyve devlet hastanesi ortapedi bölümüne başvurdum tenisci dirsegi teşhisi konuldu ..dirsek bölgesine 2 igne yapıldı.bileklik verildi ama agrılarım gecmedi.daha sonra toyatasa ortepedi bölümüne başvurdum istirahat ve gecici alcı ile 10 gun istirahat yaptım .kasgevşetici ve agrı geci ilaclar kullanıyorum.agrılarım gecmedi.tabiiki bu tedavi teşhislerde hıcbir rontgen ve mr cekilmedi.ne yapmalıyım bu ağrılarımı gidermem için..teşşekküreder saygılar sunalrım

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Abdullah Kırbız
Ortopedi ve Travmatoloji

Iyi gunler, Egitim arastirmaya gel in. Bir de biz bakalim. Eger gercekten tani tenisci dirsegi ise sabirli olmalısınız. Gemiş olsun.

19 Temmuz 2015 12:11