ÜK
Soru Sahibi
10 Kasım 2015 23:18

tel tedavisi

Iyi gunler Ben yaklasik 3 yil tel kullandim , kullanmadan once sol ön disim baya ondeydi . tel kullaninca duzeldi . Aylsr once cikti teller , seffaf plak Verdi doktorum , ama Ben birkac ay once kaybettim , buyuzden sol ön disim cok az ône geldi . tekrar tel takmam gerekirmi ? Yani birislem gerekiyor mu yoksa sadece doktorum Dan yenilerini mi istemeliyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Cem Kırcelli
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhabalar Doktorunuzla görüştüğünüz takdirde, bozulmanın derecesine göre yapabilecekleri hakkında sizi bilgilendirecektir. Saygılarımla

13 Kasım 2015 13:02