ct
Soru Sahibi
29 Kasım 2019 14:43

Tekrarlayan mantar ve ilaç kullanımı

Merhaba Ugur bey, doktorum kronik olarak tekrarlayan mantar-vajinit rahatsızlıgım için gynomax, urocare ve candimax verdi. ovülü birçok kez kullandıgım için biliyorum ancak daha etkili tedavi olsun diye verdiği urocare ve ozellikle candimax içeriği yan etkileri beni tedirgin etti.(Düzenli olarak Yasmin kullanıyorum etkileşime girermi açısından belirteyim) Çok ilaç, antibiyotiğe alışkın biri değilim Candimax kullanmamı önerir misiniz? Faydasını görür müyüm?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Uğur Ateş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tuğçe Hanım, iyi günler... Sürekli tekrarlayan kronik mantar enfeksiyonlarında tam ve kapsamlı bir hikaye ve muayeneyi tamamlamadan buradan vereceğimiz bilgiler ve özellikle ilaç tavsiyesi hatalı olur. Şimdilik yardımcı olabilmesi açısından aşağıdaki link ve bağlantılarını incelemenizi tavsiye ederim. Sağlıcakla kalın. http://www.drugurates.com/vaginal-mantar/ http://www.drugurates.com/duzelmeyen-vajinal-akinti/

29 Kasım 2019 15:28