SS
Soru Sahibi
25 Nisan 2022 03:19

HPV olma ihtimali var mı ?

Hocam iyi çalışmalar dilerim. 25 yaşındayım. Tam olarak vulvada sol iç dudağa yapışık dudakların derisi ile aynı renkte karnabahar şeklinde 1 cm boyutlarında bir et parçası mevcut. Fakat daha önce hiçbir cinsel deneyimim olmadı temas da dahil. Bu yüzden bu durum bende panik yarattı. HPV olabilir mi? Değilse ne olabilir? Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Uğur Ateş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Işıl Hanım., sizce bunu jinekolog doktorunuz görmeden bir değerlendirme yapabilir mi??? Randevu alıp başvurun. https://www.drugurates.com/kanser-asisi-ve-sigiller/

25 Nisan 2022 14:38