ON
Soru Sahibi
6 Ekim 2018 18:18

Tedavi uygulama

Merhaba. Manuel tedavi arastırırken rastladım isminize. İleri derece olmasada skolyozum boyun duzlesmem ve fıtıgim var. Surekli sırt bel kol agrısı ile yasıyorum. Yuzmeye basladimve duzenli olmasada bağzı egzersileri yapıyorum ama yine devam ediyor sikayetlerim siz nasıl bir tedavi uyguluyorsunuz ? Tamamen bu agrilardan kurtulmanin bir yolu var mi ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar.Ağrılarınızdan kurtulmanız kesinlikle mümkün.Biz ağrınızın neden kaynaklandığını değerlendirip uygun manuel terapi yöntemi ile kısıtlılıkları açıyor, medikal bantlama ile dokunun iyileşmesini hızlandırıyor ve egzersizle takip altına alıyoruz. Kendiniz için harekete geçmeniz ve yüzmeniz harika, ancak yeterli olmayabilir.Doğru noktalara müdahale ağrılı yapı tedavisinde önem taşır.Ön görüşme ücretsizdir, gelin mutlaka bir bakalım.Seansa denk gelmemesi ve beklememeniz için randevu almanız önemli.Sağlık dolu günler dilerim. (*** *** **)

7 Ekim 2018 20:46