GS
Soru Sahibi
6 Aralık 2017 18:37

Tedavi olmak

Teşekkür ederim hocam ben Mustafa hocanın evinde çalışıyordum ordan tanıdık gelmiş olabilirim. Benim elimde yırtık vardı onunla ilgili muayene olucaktım ama bir ablam var sinir sıkışması var iki elde de onun için Selim hoca ameliyat demişti ama Selim hoca da emekli olmuş şimdi hastaneden sizden biri olmayınca ameliyat için çekimser davranıyo sizin ekisizinden el cerrahınız var mı hastanede bize tavsiyede bulunursanız Sevinirim

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Arsen Arsenishvili
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Tekrar merhaba Seher hanım. Harun Yasın Tüzün hoca hala Gülhanede. Kendisi el cerrahisi uzmanı. Harun hocadan randevu alın ve muayene olduğunuzda selamimi söyleyin. Geçmiş olsun. Saygılarımla

8 Aralık 2017 10:28
GS
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim hocam sağolun iyi çalışmalar.

8 Aralık 2017 10:59
Uzm. Dr. Arsen Arsenishvili
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Rica ederim Seher hanım.

11 Aralık 2017 09:09