se
Soru Sahibi
12 Ekim 2020 19:11

TANSİYON HAPI VE VARİKOSEL

İYİ GÜNLER 23 YAŞINDA BİRİYİM 2 YIL ÖNCE VARİKOSEL AMELİYATI OLDUM MİKROCERRAHİ AŞARI STRES KAYGI YÜZÜNDEN ÖNCE İBS HASTALIĞINA YAKALANDIM AŞIRI KABIZLIK YÜZÜNDEN VARİKOSELİM NÜKS ETTİ. ŞİMDİDE TANSİYON ÇIKTI. TANSİYON İLACI KULLANIYORUM. BİLİNDİĞİ ÜZERE TANSİYON İLAÇLARI DAMAAR GENİŞLETİYOR BENİM TANSİYON İLACIM ( LECARDİP 10MG) BU İLAÇ VARİKOSEL VEYA CİNSELLİK SPREM SAYILARI İLE İLGİLİ BİR YAN ETKİ YAPARMI İLACI DEĞİŞTİRMEMİ TAVSİYE EDERMİSİNİZ YOKSA BİR YAN ETKİSİ OLMAZ MI

1 cevap
Cevaplar (1)

Spermogram yaptırmanız öneririm. Sonucunu bana atın. Selamlar

13 Ekim 2020 11:19