Gb
Soru Sahibi
26 Aralık 2013 13:52

TANSİYON ALETİ JİNTONG HAKK.

Merhaba Hocam, JİNTONG isimli alet için dün tarihli gazete haberlerinde Sağlık Bakanlığı tıbbi cihazlar yönetmeliğine girdi,''tansiyon hastalarına yeni umut'' şeklinde haber vardı.cihaz Sağlık Bakanlığı tarafından kabul gördüğü anlamına mı geliyor? kullanabilirmiyiz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hakan Yalman
Aile Hekimliği

Evet, cihazın Sağlık Bakanlığı tarafından tedaviye destek şeklinde kabul edildiğini gösteriyor. Bu çerçevede gönül rahatlığı ile kullanabirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler. Dr. Hakan Yalman

4 Ocak 2014 01:12