SM
Soru Sahibi
28 Nisan 2008 22:07

TANI :KROMOFOB RENAL HUCRELI KARSINOM MAKROSKOBIK TUMORAL ?AP 5,5x5,5x5,2

TANI :KROMOFOB RENAL HUCRELI KARSINOM MAKROSKOBIK TUMORAL ?AP 5,5x5,5x5,2 cm(pTl) FHURMANN NUKLEER GRAPE 3 RENAL KAPSUL INVAZYC^U NEGATIF TUMOR NEGATIF SURRENAL DOKUSU URETERiK VE VASKULER CERRAHI UQLAR TUMOR NEGATIF radikal nefrektoni materyali

1 cevap
Cevaplar (1)

iyi gnler metin bey. sanırım bir soru sormaya çalıştınız ama yazdığınız tahlilleri tam yazmalı ve sonuna sorunuzu eklemelisiniz. ancak o zaman size yardımcı olabilirim sağlıklı günler diliyorum

6 Mayıs 2008 15:09