FM
Soru Sahibi
11 Haziran 2018 09:22

tahlil degerlendirme

Hocam merhaba son zamanlarda özelkikle gece aşirı terlememden kaynaklı ayrica hafif baş dönmesi odaklanma sorunu dikkat eksikligi gibi sebeplerden kan verdim. folik asit 20.3, wbc 15.72, plt 464, mpv 7, ldh 253, demir 58, OhD3 20.3, b*** *** **, ferittin 183. gibi öne çıkan degerlerim var. doktor sadece kan hapi yazdı. b12 ve ferittin ve folik asit testini soradan yaptirıp diktora gosterdim degerler normal dedi. b12 degerinin internette 800 lerde olmasi gerektigini okudum düsuk degilmi benimki acaba. doktora hafif bas donmesi falan dedigimde norolojiye git dedi. ama ben sanki bu sonuclarimla alakali die dusunuorum.bir degerlendirme yaparsaniz sevinirim hocam.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Serab Arslan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Normal değerler fakat wbc yüksek Enfeksiyon olabilir Bunu tekrar ettirip Dr unuza gösterin

12 Haziran 2018 06:30