am
Soru Sahibi
21 Aralık 2016 04:34

surekli üşengeçlik

Merhaba ismet bey ben 20 yaşındayım ve evli 2 yasinda bi cocuk annesiyim sorum şu kendimi bildim bileli tembel üşengec biriyim ev islerini bile yapmakdan acizim esimlede bu yuzden surekli tartisiyoruz surekli uyku hali ve yorgunluk sikayetlerim var bir ise kalkisicam o isi yapmamak icin elimden gelen tum yorgunlugumu ortaya koyuyorum bana denilen yapmam istenilen şeyleri ise unutuyorum ve bu bazen cok kötü sebeblere yol açiyor ve artik bu durum beni rahatsiz ediyor ne yapmaliyim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Muazzez hanım, öncelikle uzun süredir var olduğunu söylüyorsunuz bu şikayetlerinizin. Bazen sadece kişilik özelliği ile bile açıklanabilir bu durum ama öncesinde mutlaka nedenlerine bakmak lazım. Dahiliye polikliniğinde troid hormon paneli, d vitamini, demir depoları, folik asit ve b12 vitamin düzeylerine mutlaka baktırın. Eğer bu değerlerde bir anormallik yoksa psikiyatri polikliniğine mutlaka başvurun. Geçmiş olsun.

21 Aralık 2016 08:05