ÇŞ
Soru Sahibi
9 Nisan 2017 01:15

Sürekli Sakatlık

Hocam merhabalar, 26 yaşındayım. Lisede ve üniversitede basket oynadım. Üniversitede fitnessla da ilgilendim. Şimdilerde de ağırlık antrenmanları yapıyorum ve amatör olarak basket oynuyorum. Fakat çok sık sakatlık yaşamaya başladım. Kalça eklemimde sıvı artışı, diz kapağımda kemik iliği ödemi ve baker kisti, omuzumda tendinit ya da bursit ve dirseğimde ağrılar var. Sakatlıklarım iyileşmiyor ve çoğalıyor. Sporu bırakmak da istemiyorum. Ne önerirsiniz? Teşekkürler. Kilo 76 kg Boy 184 cm

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Savaş Kudaş
Spor Hekimliği

Merhaba Şükrü Bey Bu anlattığınız şeyler daha çok aşırı yüklendiğiniz hemde dinlenemediğiniz anlamına gelir. Bir muayene etmek gerekir. Saygılar

10 Nisan 2017 18:43