26 Mart 2017 21:24

Stres kırığı

Yaklaşık 2 aydır sol kaval kemiğimde stres kırığı mevcut. 1 ay voleybol oynamamamı söylediler, oynamadım fakat iyileşemedim. Bu yüzden ağrım olmasına ve hafif şişlik olmasına rağmen aktif olarak voleybol oynamaya devam ediyorum. Ama son zamanlarda aynı bacağımın diz kapağındada ağrım olmaya başkadı. Önerileriniz nelerdir

1 cevap
Cevaplar (1)

Ağrı varken voleybol oynamaya devam etmek iyileşmeyi geciktiriyor. Ankara'dasınız sanırım. Ankara'da hem devlet hastanelerinde hem de üniversitelerde Spor Hekimliği var. Başvurmanızı öneririm. Muayene etmeden yorum yapmak yanlış olur.

28 Mart 2017 09:06