13 Mart 2017 22:24

Stes kırığı

Yaklaşık 2 aydır sol kaval kemiğimde stres kırığı mevcut. 1 ay voleybol oynamamamı söylediler, oynamadım fakat iyileşemedim. Bu yüzden ağrım olmasına ve hafif şişlik olmasına rağmen aktif olarak voleybol oynamaya devam ediyorum. Ama artık nedenini çözemediğim aynı bacağımın diz kapağındada çok şiddetli olmamasına rağmen rahatsız edici bi ağrı oluşmaya başladı. Önerineriniz nelerdir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Savaş Kudaş
Spor Hekimliği

Selamlar Çigdem hanım Stres kırıgı yada reaksiyonu şiddetine göre 6 hafta 6 ay arası surebilir Rehabilitasyon programı uygun olur. Spor hekimliği olan bir universiteye (Ankara Univ.,Hacettepe Üniv., GATA) başvurmanız yararlı olacaktır. Saygılar

19 Nisan 2017 20:36