yf
Soru Sahibi
21 Ocak 2021 16:46

Sonuçum hakkında

Merhaba hocam antidepresan ilaç kullandıktan sonra testosteron hormonum düştü şikayetim istek var ama çabuk sönme oluyor sertleşme olduktan sonra yumaşa oluyor enson kan tahlilinde 241 çıktı referans değer 164, -753 yazıyordu sonuçlarım nasıl hocam şikayetim hormondanmıdır sağlıcakla kalın

2 cevap
Cevaplar (2)

fatih bey yazdığınız değer normal görünse de 34 yaşındaki bir genç için düşük olabilir

22 Ocak 2021 14:26
yf
Soru Sahibi

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim tekrar ürolojiye gittim nebido iğne yazdı ama beni serbest bıraktı kulanmayada bilirsin dedi. Bu iğneyi kullansam şikayetim bitermi hocam

25 Ocak 2021 17:31

fatih bey, doktorunuza sorun bu soruyu

29 Ocak 2021 09:12