SM
Soru Sahibi
28 Ocak 2018 12:13

SONUCLAR NASIL NE DEMEK İSTİYOR RAPORDA

BEYİCİKTEN TÜMÖR AMELİYATI OLUP KEMOTERAPİ ALMA kilinik bilgi: b hücreli lenfoma mikroskobi: sitojojik incelemede, pleositik hücreler ve matür lenfosit yanında az sayıda tek tek duran şüpheli hücreler görüldü. tanı: CLASS III, BOS 8 HAFTA TEDAVİ SÜRESİNDE SONUC NASIL BİZ BU SONUCTAN NE ANLAMLIYIZ TEDAVİ CEVAP VERİYORMU HERSEY YOLUNDAMI

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu sonuç yalnız başına istediğiniz bilgileri vermek için yeterli değildir. Tedavinizi yapan hekim ile görüşmelisiniz.

28 Ocak 2018 13:57