AC
Soru Sahibi
12 Ağustos 2014 01:45

Sonradan gelişen aşırı terleme

Merhaba Dr. Gaye SARIKAN, son 2 aydır aşırı bir teleme oluştu bende ve ilginçtirki hayatım boyunca ter kokusundan muzdarip olmadım ama şimdi terlediğim anda kokuya çeviriyor bunu heleki ayaklarım ve ellerim daha fazla terliyor ayaklarımdan koku ayakkabının dışına vuruyor doktor b12 kullan dedi bir aydır kullanıyorum ama değişen pek bir şey olmadı, sosyal hayatımı bitirdi lütfen yardımcı olun

1 cevap
Cevaplar (1)

metabolizmanızı kontrol ettirin. eşlik eden yakınmanız var mı beslenmenizi gözden gecirin

22 Ağustos 2014 23:18