kz
Soru Sahibi
13 Şubat 2021 00:57

solunum problemi

merhaba hocam solunum problemi yaşıyorum. astım problemim var . solunum çalışması yapıyormusunuz . iyi günler dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Evet. Solunumla ilgili kaslarınız yada probleminizin kaynağı olan sebepleri ayrıntılı olarak tespit ediyoruz. Sonra da size özel çalışma programını kişiye özel olarak hazırlayıp çalışmalara başlıyoruz. Hedefimiz sizi kısıtlayan bir yaşamdan yeniden özgür bir nefes alarak hayatı dolu dolu yaşayabileceğiniz bir yaşam sunmak. Esen kalın...

13 Şubat 2021 01:44