yh
Soru Sahibi
13 Ekim 2015 23:23

Solunum Cihazı

Annem 7 aydır solunum cihazına bağlı olarak yatmakta. Cihazın geçici olarak takıldığı söylendi. Ancak cihazın ne zaman çıkacağı konusunda bilgi edinemiyoruz. Ne zaman çıkacağını nasıl anlayabiliriz. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hasankutluk Pampal
Anestezi ve Reanimasyon

Öncelikle geçmiş olsun. Annenizin sağlık durumu hakkında detaylı bilgim olsa bile sorunuzun cevabını buradan vermek ne yazık ki kolay değil. En tatminkar cevabı annenizi takip eden sağlık ekibinden almanız daha doğru olacaktır. Saygılarımla,

14 Ekim 2015 19:10