kk
Soru Sahibi
21 Ekim 2013 20:20

Sol elimin baş parmağıyla boğazımın sol tarafı aynı anda ağrıyor.

Öncelikle sorularımızı cevapladığınz için sizlere çok teşekkür ederim.Doktor bey ben 29 yaşında ev hanımıyım. benim yıllardır kalple ilgli bi sorunum var çarpıntı ve sıkışma oluyor çok doktorlara gittim kalple ilgili bi sıkıntı olmadığını söylediler psikolojik dediler 2 yıldır o yönde ilaç kullanıyorum ama şikayetlerim devam ediyor.hocam benim size asıl sorum son zamanlarda sol elimin baş parmağından bi ağrı giriyor ve ben bu ağrıyı boğazımın sol tarafında aynı anda hissediyorum kalbimdede ağrı oluyor sizce buda pisikolojik olabilirmi.yoksa damarlada bi sorunmu var.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mahmut Akyıldız
Kalp Damar Cerrahisi

Tetkik edilp kalple ilgili o0lmadığı söylenmiş..bir çok sebebi olabilir..bunlardan bitanesi de ruh halınız yani psikolojik olabilir..kesin yorum yapmak için sizi görmrk lazım...www.mahmutakyildiz.com dan bana ulaşabilirsiniz..

24 Ekim 2013 13:06