26 Kasım 2013 15:42

smear

Merhaba Hocam vajinamda sol taraf bazen çok kısa süreli ağrı zonklama gibi sanki hissediyorum bu neden olabilir.Saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hüsnü Çelik
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Selamlar Öznur Hanım. Bahsettiğiniz şikayetin altında bir çok neden olabilir. Bir Jinekolojik muayene yapılması durumunda nedenler ortaya konulabilir. Saygılarımla.

28 Kasım 2013 20:28