AB
Soru Sahibi
31 Mayıs 2009 19:47

Slm,sizinle Fahrettin Kerim Gökay Vakfında seanslarımız olmuştu.Evliliğimle

Slm,sizinle Fahrettin Kerim Gökay Vakfında seanslarımız olmuştu.Evliliğimle olan endişelerim ve geçireceğim bi kalp operasyonu öncesi yardım almıştım.Deysrel ve Depreks 1 yılı aşkın kullandım.Size son gelişlerimde herşey çok yolunda gibiydi ayda bir görüşelim demiştiniz.sonrasında size gelemedim ve ilaçlarımı bıraktım.2 ay geçmeden çok şidditli ataklar yaşadım.bu süreci halen ilaçsız atlatmayı deniyorum olmuyor.Biliyorum görüşmeden olmaz ama deysrel ve depreksi tekrar kullansam.B.Akalan

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Bunun doğru birşey olmadığını sizde söylüyorsunuz zaten. Ama başka şansınız olmadığını düşünüyorsanız -daha önce kullanıp faydalanmış olduğunuz için- tekrar başlayabilirsiniz. Geçmiş olsun.

1 Haziran 2009 19:43