GM
Soru Sahibi
10 Nisan 2010 19:15

merhaba!!! dideral ilacın miğren tedavisinde kullanılması doğru mudur? be

merhaba!!! dideral ilacın miğren tedavisinde kullanılması doğru mudur? ben kullanıyorum ne gibi özellikleri vardır... ŞİMDİDEN İLĞİLERİNİZ İÇİN TŞK..

1 cevap
Cevaplar (1)

Dideral, aslında bir hipertansiyon ilacı olupi bazı anksiyete (kaygı, endişe) hallerinde ortaya çıkan fiziksel bulguları baskılamakta da kullanılmaktadır. Migren (eğer doğru tanıysa) için pek faydası olacağını düşünmüyorum.

20 Nisan 2010 11:46