HH
Soru Sahibi
30 Ekim 2009 16:53

slm.hocam:pet-ct test sonucu:sol a.ciğer alt lob posterobozal segmentte 3.3

slm.hocam:pet-ct test sonucu:sol a.ciğer alt lob posterobozal segmentte 3.3*6cm, sağ orta lob lateral segmentte 5*4,6cm y.doku lezyonları, çok sayıda subsantimetrik.santimetrik.parankimal nodül lesyon,biletaeral interlober,hiler,subkarinal,p.özfegal, sağ altüst paratrekal,aort.p.ner lebf nodu,lober5.vertebra,sağ asetabüler eklem iskiadik kemik kompen.alanlarda m.nite ile uyumlu h.metabolik fdg a.mülasyon izlendi.önceki kitle çapı 2,5cm2di.şu an küçük.serebral,boyun,toraks m.esnt batın pelvisiyi

1 cevap
Cevaplar (1)

Hamdi bey, hastanızın sonucu pek hoş değil, sizlere tavsiyem, doktorunuzun tavsiyelerine uyun ve elinizden geleni yapın. Geçmiş olsun dileklerimle. Dr. Bahattin.

31 Ekim 2009 16:15