AD
Soru Sahibi
17 Haziran 2011 00:24

slm hocam iyi geceler benim rahatsızlığım sırtımın ortasında bazende sağda

slm hocam iyi geceler benim rahatsızlığım sırtımın ortasında bazende sağda bazen solda şiddetli ağrılar var ben cok doktora gitdim gecensene özel bir hastanede safra kesesinden bu şikayet rahatsızlığımdan amelayat oldum ama sırtımın ağrısı gecmedi yaklaşık 10 senedir var rahatsızlığım her doktor birşeyler söyledi ama hic birin dediği rahatsızlığım gecmedi napmam gerek bana yardımcı olursanız hocam sevinirim şimdiden tşkler cevapınızı beklicem hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Erhan Sesli
Ortopedi ve Travmatoloji

bu şekilde size yardımcı olamam, sizi görüp muayene etmem gerek bornova şifa hastanesine gelirseniz size yardımcı olabilirim

24 Haziran 2011 15:49