cc
Soru Sahibi
16 Ekim 2015 16:10

sivilceler icin peeling

Hocam merhabalar ben 25 yasinda bir bayanim kendimi bildim bileli hayatımda hep sivilce problemi yaşadım bir çok ilaç kullandım en son zoratenin kullandım 6 ay ve sonrasında yaklaşık bir ay sonra yuzumde çok küçük sivilceler çıktı bunlar yakından bakınca belli oluyorlar yanak bölgelerimde çıktı özellikle zoratenin sonrası kalan lekelerim de vardı bunlar için kimyasal peeling yaptırmayı düşünüyorum da acaba kimyasal peeling çıkan bu küçük sivilceleri de geçirir mi :(birde bu küçük sivilceler için azelderm verdi doktor sizce iyi gelir mi şimdiden teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)

Doğru ellerde evet geçebilir. Bu nedenle dermatologuna başvurmalısın

16 Kasım 2015 12:55