am
Soru Sahibi
16 Ağustos 2014 02:11

sivilce

iyi günler hocam kolay gelsin size bi kaçtane soru sorcaktım sivilcelerle ilgili .hocam 19 yaşındayım beyaz tenliyim özellikle çene bölgemde sivilceler var dün gittim bitane temizleme jeli aldım eczaneden eczaneci sabah akşam kullanmamı söyledi hocam şimdi sorucagım soru cildimi jellen temizledikten sonra gül suyla tonIık yapsam iyi olurmu .bıde hocam cıldımı nasıl nemlendırebılır .kusura bakmayın en başta söyleyecegım seyi en son söylüyorum cildim yaglıdır .şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin. SAYGILARIMLA...

1 cevap
Cevaplar (1)

Deri temizliğine dikkat edip beslenmenizde az baharatlı, yağdan fakir ;hazır olmayan beslenme tarzına dikkat edin..

21 Ağustos 2014 16:29