AM
Soru Sahibi
25 Şubat 2021 03:42

Sivilce leke problemi

Merhaba hocam 11yaşından beri sivilce problemim var birçok kez doktora gittim ve acnemix Cleocin-t Nadixa Differin Eritretin bu şekilde bir sürü krem kullandım kremler bitti tekrar çıktı sonrasında 4 4 kutu azitro kullandım etkisi oldu hemen yine çıktı ve yüzüm de çıkan sivilceler hep leke kaldı artık çok yoruldum en son 1 ay önce gittim ve monodoks verildi 3 kutu kullandım yüzümde öyle büyük büyük yok ama hep çıkıyor ve 14 yaşında olmama rağmen çok fazla leke var ve sürekli sivilce çıkıyor tüm ailede sivilce prob var ve geçmiyor birçok yakınım aknetrend zoraretşn gibi ilaçlar kullandı ben şimdi kullanmak istiyorum ve benden çok çok az problemi oluğ kullananları görüyorum ne yapabilirim lütfen yardımcı olun bana resim atabilseydim keşke

1 cevap
Cevaplar (1)

bu talebine sadece sen değil, doktorun ve aileninde uygun görmesi ve rıza göstermesi gerekiyor. Bu nedenle doktoruna başvuruken ailenle beraber git ve doktoruna talebini ilet. Eğer uygun bir vaka isen doktorun sana olumlu ve olumsuz yanlşarını anlatacaktır retinoidlerin. Sonra karar verirsiniz.

25 Şubat 2021 17:26