KY
Soru Sahibi
5 Aralık 2013 20:12

Sırtan gelen ağrı

Hocam iyi akşamlar sizden rica olarak sorum var bazı sabahları kalkınca sırtımın sol tarafından göğsüme doğru bir ağrı oluşuyor bu ağrı kalktıktan sonra 1 saat devam ediyor bu kalbimle ilgilimidir ne yapmam gerekir kardiyolajiye mi yoksa başka bir uzmana mı gözükmem gerekir teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Risk yukunuz fazla ise sigara ailede kalp kolesterol şeker hastalığı vs kontrolde fayda var bunlar yok ise kalp dışı bir sebep olma ihtimali çok yuksek

7 Aralık 2013 00:48