SS
Soru Sahibi
4 Temmuz 2017 17:42

Siroz ve anestezi

Merhaba hocam siroz hastasıyım hastalığım eskisine göre daha iyi ayağıma iğne girdi şuanda içeride bir operasyonla iğne çıkartılacak anestezi uygulanması gerekiyormuş anestezi uygulanması vücudumda herhangi bir soruna yol açar mı

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yalım Dikmen
Anestezi ve Reanimasyon

Gireceğiniz ameliyatta sizinle beraber olacak anestezi uzmanı hekim hem ameliyat olmanızı sağlayacak hem de sağlığınızı koruyacak en uygun anestezi yöntemini uygulayacak ve vücudunuzda sorun olmamasını sağlayacaktır. Anestezi hekiminiz ile görüşüp siroz hastası olduğunuzu bildirin. Geçmiş olsun

5 Temmuz 2017 09:51