SA
Soru Sahibi
15 Aralık 2017 10:44

Sinir sıkışması

Slm hocam size bi sorum olacak yasım 22 bundan 3 sene önce sağ serçe parmağımda uyusmalar oldu dr gittim bana sinir sıkısması var dedi ilaç verdi en son geçmedi diyip ameliyat gerekebilir dedi bende daha dr gitmedim zamanla bu uyuşma hissi geçti ama yüzük ve serçe parmağımda bazen böyle bi iş yaparken hafif kitlenmeler hissedebiliyorum sizce geçmiş midir ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ahmet bey merhabalar, özellikle sinir sıkışması için tanı koymak zordur. Bunun için sadece film çekmek yeterli olmaz. Sinir testi de yapmak gerekir. Gelin ne gerekirse yapalım ihmal etmeyelim.

15 Aralık 2017 17:55